Мобилно Казино Trustly

Trustly е модерен и безбеден начин на плаќање што е основан во Шведска во 2008 година. Често се користи во Европа и има развиено одлична репутација. Делува како посредник помеѓу банкарска сметка и онлајн казино или трговец.

Сепак, тоа не е како PayPal, е-паричник или припејд картичка. Играчите можат да ги користат деталите за најавување во банка за да извршат плаќање. Trustly ја третира безбедноста со висок степен на важност и го користи најновиот софтвер и шифрирање за да ги заштити своите клиенти. Достапен е во над 20 земји и е партнер со илјадници банки.

mk Country FlagCheckmark

1xBet

mk Country FlagCheckmark
До 1500 € + 150 вртења
Show less...Прикажи повеќе
Добијте го бонусот
 • Високо ролери казино
 • Се играше во многу земји
 • Најдобар избор на облози
Show less...
Прикажи повеќе
 • Високо ролери казино
 • Се играше во многу земји
 • Најдобар избор на облози

Мобилното казино 1xBet е подружница во целосна сопственост на Сергеј Корсаков. Матичната компанија е со седиште во Кипар и има филијали низ целиот свет. Мобилното казино 1xBet е лиценцирано и регулирано според законите на Владата на Курасао. Експанзивното лоби за игри во мобилното казино 1xBet е реномирани софтверски провајдери како што се Microgaming и NetEnt. 1Xbet е добро воспоставена онлајн казино платформа во светот на коцкањето. Казиното првично беше лансирано во 2007 година, а со текот на годините доби огромен број следбеници. Сите негови операции се легитимни бидејќи е лиценцирана и регулирана од Комисијата за еИгри во Курасао. Како резултат на тоа, тие можат да обезбедат услуги на ценети клиенти од целиот свет. Тие моментално имаат стотици илјади корисници, значително повеќе од повеќето онлајн казина. Во овој преглед на 1XBet казино, ќе погледнеме зошто толку многу луѓе го претпочитаат ова мобилно казино пред другите. Некои од поволностите што ќе ги дознаете вклучуваат мобилна компатибилност, бонуси за нови играчи и одлична колекција на игри.

До 600 долари
Show less...Прикажи повеќе
 • Широк опсег на плаќања
 • 12000+ слотови
 • Достапно спортско обложување
Show less...
Прикажи повеќе
 • Широк опсег на плаќања
 • 12000+ слотови
 • Достапно спортско обложување

Основана од група фанови на казино, едно нешто сигурно е дека 22Bet е развиен со интересите на современите коцкари во срцето.

До 500 € + 500 бесплатни вртења
Show less...
Прикажи повеќе

  За Just Spin Овој Мобилно Казино е основан во 2019 и е додаден на mobilecasinorank-mk.com во %s:provider_date_added. Врз основа на севкупните искуства на мобилниот играч на казино, Just Spin постигнува %s:provider_rating од 10. Факторите што играат во оваа оцена вклучуваат броеви и типови на мобилни игри што се обезбедени, бонуси, опции за плаќање и друго.

   Органот за игри на среќа на Малта го лиценцира и го регулира казиното Frumzi, кое е во сопственост и управувано од Romix Limited. Казината мора да исполнуваат строги услови за да се земат предвид за лиценца од ова раководно тело, кое нашироко се смета за едно од најуверливите и најсигурните во индустријата за игри.

   • 20+ Опции за плаќање
   • Низок минимален депозит
   • Паѓа и победи турнир на Блек Џек
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • 20+ Опции за плаќање
   • Низок минимален депозит
   • Паѓа и победи турнир на Блек Џек

   Megaslot е онлајн казино погодно за мобилни телефони, основано во 2020 година. Во сопственост и управувано од N1 Interactive Limited. Сите операции се лиценцирани и регулирани од страна на Органот за игри на среќа на Малта. Потврдено е како докажливо фер онлајн казино. Megaslot има заработено неколку одобренија од различни форуми за коцкање. Megaslot е веб-локација за онлајн казино погодна за мобилни телефони, лансирана во 2020 година. Таа е во сопственост и управувана од N1 Interactive limited. Како што сугерира името, Megaslot нуди импресивна колекција на мобилни слотови плус други казино игри. Со текот на годините од своето основање, таа соработуваше со бројни провајдери на софтвер за да создаде ажурирано мобилно казино лоби.

   До $200 + 220 бесплатни вртења
   • ВИП награди
   • Казино гребнатинки
   • Понудени награди по случаен избор
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • ВИП награди
   • Казино гребнатинки
   • Понудени награди по случаен избор

   Најдобрите казино игри се достапни на CookieCasino ! Во однос на мобилните игри, CookieCasino ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Слотови , заедно со многу други. CookieCasino е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2020 . CookieCasino изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

   100% до $500 + 100 бесплатни вртења
   • Пријателски на мобилен телефон
   • 3 бонуси за добредојде
   • 3D-тема
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Пријателски на мобилен телефон
   • 3 бонуси за добредојде
   • 3D-тема

   Cadabrus Mobile Casino е мобилна платформа за онлајн казино која нуди услуги за онлајн игри. Основана е во 2020 година. Целосно е во сопственост и управувана од Romix Limited. Соработува со 16 провајдери на софтвер за да обезбеди експанзивно лоби за игри. Cadabrus Mobile Casino работи под Малтешка лиценца за игри на среќа издадена на нејзината матична компанија, Romix Limited. Играчите од земји со легални лиценци за игри од Malta Gaming Authority можат да пристапат до атрактивната мобилна казино платформа Cadabrus и да ги играат своите врвни наслови на игри.

   • Дарежливи бонуси
   • Широк спектар на игри
   • Достапно спортско обложување
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Дарежливи бонуси
   • Широк спектар на игри
   • Достапно спортско обложување

   Најдобрите казино игри се достапни на SvenPlay ! Во однос на мобилните игри, SvenPlay ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Покер, Гребки, Рулет, Слотови, Видео Покер , заедно со многу други. SvenPlay е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2019 . SvenPlay изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

   Бонус за добредојде до $200 + 200 вртења
   Show less...Прикажи повеќе
   • Пријателски на мобилен телефон
   • 6000+ игри
   • Повеќејазично казино
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Пријателски на мобилен телефон
   • 6000+ игри
   • Повеќејазично казино

   GSlot е онлајн казино основано во 2020 година од тим ентузијасти за коцкање. Со операциите на казиното управува N1 Interactive Ltd, популарен казино оператор со седиште во Малта. Ова е истиот оператор што управува со Casino Universe, Мегаслот казино, и N1 казино. GSlot е лиценциран и регулиран во Малта.

   До 1000 € + 255 бесплатни вртења
   • ВИП третман
   • Дарежливи бонуси
   • Инстант начини на плаќање
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • ВИП третман
   • Дарежливи бонуси
   • Инстант начини на плаќање

   Лансиран токму во 2020 година, DuxCasino е едно од најдобрите нови онлајн казина денес. Сајтот за коцкање е управуван од N1 Interactive Ltd., истиот оператор зад него Казино Das Ist, Bob Casino, Casino Universe и Paradise Casino, меѓу другите популарни брендови. DuxCasino има лиценца издадена од органот за игри на среќа на Малта (MGA).

   • Не е потребно пријавување
   • Брзо и сигурно
   • Лесна навигација
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Не е потребно пријавување
   • Брзо и сигурно
   • Лесна навигација

   Најдобрите казино игри се достапни на Premier Live Casino ! Во однос на мобилните игри, Premier Live Casino ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Блек Џек, Казино Холдем, Бакара, Рулет, Гребки , заедно со многу други. Premier Live Casino е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2017 . Premier Live Casino изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

   • Хибридно казино
   • Плати N Play
   • ВИП програми
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Хибридно казино
   • Плати N Play
   • ВИП програми

   Најдобрите казино игри се достапни на Slothino ! Во однос на мобилните игри, Slothino ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Тексас Холдем, Карибски Студ, Крепс, Бакара, Слотови , заедно со многу други. Slothino е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2020 . Slothino изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

   • Разиграно искуство со игри
   • 700+ игри и растење
   • Дарежлив бонус за добредојде
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Разиграно искуство со игри
   • 700+ игри и растење
   • Дарежлив бонус за добредојде

   mr.play е онлајн казино погодно за мобилни телефони, лансирано во 2017 година. Тоа е во сопственост и управувано од Marketplay Limited. Во него има огромна колекција на казино игри напојувани со софтвер кој припаѓа на Aspire Global International Limited, реномиран оператор на казино. mr.play казиното е лиценцирано и регулирано од страна на Органот за игри на среќа на Малта и Комисијата за коцкање во Обединетото Кралство. mr.play е казино и спортска книшка погодна за мобилни телефони, основано во 2017 година. Тоа е во целосна сопственост и управувано од Marketplay Limited. Веб-страницата е напојувана од Aspire Global International Limited за да обезбеди сите игри да се играат непречено. Бидејќи mrplay.com продолжува да се шири на различни пазари, тој е лиценциран од повеќе агенции за игри.

   До 720 € + 200 бесплатни вртења
   • Сигурна и сигурна платформа
   • Стотици забавни игри
   • Казино со женска тема
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Сигурна и сигурна платформа
   • Стотици забавни игри
   • Казино со женска тема

   Queenplay, женско казино управувано од Marketplay LTD и работи на платформата Aspire Global, дебитираше во 2020 година. Marketplay LTD и Aspire Global се добро познати iGaming компании со многу експертиза, така што знаат што прават кога станува збор за изградба на висококвалитетни и популарни онлајн казина, а младата возраст на страницата за игри не е причина за загриженост.

   • Бонуси со високи ролери
   • Достапна е 24/7 поддршка
   • ВИП бонус
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Бонуси со високи ролери
   • Достапна е 24/7 поддршка
   • ВИП бонус

   Најдобрите казино игри се достапни на Regent Play ! Во однос на мобилните игри, Regent Play ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Блек Џек, Гребки, Видео Покер, Рулет, Онлајн обложување , заедно со многу други. Regent Play е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2019 . Regent Play изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

   До 400 € + 200 вртења
   • Дарежливи бонус понуди
   • Достапна е 24/7 поддршка
   • ВИП програма
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Дарежливи бонус понуди
   • Достапна е 24/7 поддршка
   • ВИП програма

   Казиното N1 е популарно онлајн казино со фокус на европскиот пазар. Лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта, N1 има огромна колекција на игри со над 2000 за избор. Операторот соработува со најпопуларните провајдери во индустријата, така што можете да очекувате да откриете содржина од BetSoft, NYX Gaming и Ендорфина. Можете да изберете од најдобрите видео слотови, класични игри на маса и многу повеќе.

   До $400 + 150 вртења
   • 24/7 поддршка
   • Повеќе валута
   • Произведено во Германија
   • 24/7 поддршка
   • Повеќе валута
   • Произведено во Германија
   • Услови за враќање на готовина
   • Услови за депозит
   • Голем избор на слотови Megaways
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Услови за враќање на готовина
   • Услови за депозит
   • Голем избор на слотови Megaways

   Најдобрите казино игри се достапни на Samosa Casino ! Во однос на мобилните игри, Samosa Casino ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Мини Бакара, Крепс, Dragon Tiger, Слотови, Punto Banco , заедно со многу други. Samosa Casino е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2020 . Samosa Casino изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

   • Дарежливи бонус понуди
   • Нови и ажурирани игри
   • PNP во Финска
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Дарежливи бонус понуди
   • Нови и ажурирани игри
   • PNP во Финска

   Најдобрите казино игри се достапни на Turbico Casino ! Во однос на мобилните игри, Turbico Casino ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Покер, Рулет, Гребки, Блек Џек, Видео Покер , заедно со многу други. Turbico Casino е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2019 . Turbico Casino изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

   Бонус за добредојде до 300 €
   • Дарежливи бонус понуди
   • Возбудливи промоции
   • 700+ игри
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Дарежливи бонус понуди
   • Возбудливи промоции
   • 700+ игри

   Hyper Casino влезе на возбудливиот пазар на онлајн казино во 2019 година со поддршка на L&L Europe Limited, искусен оператор на онлајн казино. Црно-жолтата главна страница има неверојатно лоби и остава силен прв впечаток.

   • Нуди над 3200 игри
   • Повеќејазично казино
   • MGA лиценца
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Нуди над 3200 игри
   • Повеќејазично казино
   • MGA лиценца

   Најдобрите казино игри се достапни на Maneki Casino ! Во однос на мобилните игри, Maneki Casino ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Рулет, Видео Покер, Гребки, Блек Џек, Покер , заедно со многу други. Maneki Casino е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2019 . Maneki Casino изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

   До 300 € + 200 вртења
   • Одлични бонуси и FS
   • Угледно казино
   • Тековни промоции
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Одлични бонуси и FS
   • Угледно казино
   • Тековни промоции

   Лојалното казино е едно од најдобрите мобилни казина денес. Основано во 2004 година, ова е едно од најстарите онлајн казина. Овој потфат е во сопственост и управуван од Corona Ltd., реномиран казино оператор со седиште во Малта. Лојалното казино работи под лиценца издадена од Органот за игри на Малта (MGA/CRP/108/2004).

   Show less...Прикажи повеќе
   • Дарежливи бонус понуди
   • Сметка што може да се пренесе од кое било друго казино
   • 3500+ игри
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Дарежливи бонус понуди
   • Сметка што може да се пренесе од кое било друго казино
   • 3500+ игри

   Сол Казино е мобилна платформа за крипто-коцкање лансирана во 2019 година. Таа е во сопственост и управувана од Галактика НВ, казино оператор со бројни платформи за игри. Сол казиното поседува валидна лиценца за игри од Владата на Курасао што значи. Ова онлајн мобилно казино нуди импресивна библиотека на игри од познати провајдери на софтвер како што се Betsoft, Pragmatic Play и NetEnt. Sol Mobile Casino беше лансиран во 2019 година од Galaktika NV Угледот и популарноста на мобилното казино длабоко пораснаа со текот на годините поради неговите одлични услуги. Сол мобилното казино е добро упатено во игрите; затоа, многу сериозно ја сфаќа безбедноста на личните информации и финансиските трансакции на своите клиенти. Користи врвна технологија за шифрирање и најсовремени заштитни ѕидови за да ја постигне оваа цел. Со текот на годините, потроши многу време и напор во курирање на големото казино лоби со најдобрите игри од водечките развивачи во индустријата. Овој сеопфатен онлајн преглед за мобилен Sol Casino ќе ги нагласи клучните карактеристики кои му помагаат на Sol Casino да се истакне.

   • Голем избор на слотови
   • ВИП бонуси
   • Достапни се турнири
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Голем избор на слотови
   • ВИП бонуси
   • Достапни се турнири

   Најдобрите казино игри се достапни на Slot Hunter ! Во однос на мобилните игри, Slot Hunter ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Слотови, Руми, Pai Gow, Тексас Холдем, Рулет , заедно со многу други. Slot Hunter е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во undefined . Slot Hunter изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

   • 3500+ игри
   • 24/7 разговор во живо
   • Мазен интерфејс
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • 3500+ игри
   • 24/7 разговор во живо
   • Мазен интерфејс

   Wild Fortune е мобилно казино лансирано во 2020 година. Тоа е во сопственост на N1 Interactive Limited, основана компанија iGaming која управува со преку 20 брендови на казина. Wild Fortune работи легално во различни земји под лиценца за малтешки игри. Играчите од целиот свет имаат високо мислење за Wild Fortune. Дебитираше на пазарот за мобилни игри во 2020 година и нуди одлична колекција на казино игри и дилери во живо. Водечките компании во индустријата како NetEnt и Microgaming обезбедуваат игри во мобилното казино Wild Fortune.

   • Ново казино
   • Плати N Играј за DE NL FI
   • 10% Cashback
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Ново казино
   • Плати N Играј за DE NL FI
   • 10% Cashback

   Casiqo Mobile Casino е нова мобилна платформа за казино основана во 2021 година. Тоа е дел од N1 Interactive Limited, со седиште во Валета, Малта. Casiko Mobile Casino работи под орган за игри на среќа на Малта, издаден на неговата матична компанија во 2018 година. Тоа е распространето меѓу играчите во Австрија, Канада, Филипините, Хрватска и Канада.

   • Биткоин казино
   • Повеќе валута
   • Повеќејазичен
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Биткоин казино
   • Повеќе валута
   • Повеќејазичен

   Најдобрите казино игри се достапни на 7Bit Casino ! Во однос на мобилните игри, 7Bit Casino ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Мајонг, Pai Gow, Dragon Tiger, Слотови, Крепс , заедно со многу други. 7Bit Casino е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2014 . 7Bit Casino изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

   100 бесплатни вртења
   • Безбеден и безбеден
   • Брзи исплати
   • Квалитетни игри
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Безбеден и безбеден
   • Брзи исплати
   • Квалитетни игри

   Најдобрите казино игри се достапни на QueenVegas ! Во однос на мобилните игри, QueenVegas ви нуди сè што ви треба за фантастично искуство, како што е Видео Покер, Мини Бакара, Гребки, Онлајн обложување, Рулет , заедно со многу други. QueenVegas е водечки снабдувач на мобилни казино игри, основан во 2011 . QueenVegas изгради силна репутација за обезбедување производи со висок квалитет и беспрекорна услуга за клиентите, што ја прави една од најпопуларните компании Мобилно Казино во индустријата денес.

   • Играјте бесплатно слотови
   • Најдобрите провајдери
   • Високо испарливи слот игри
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Играјте бесплатно слотови
   • Најдобрите провајдери
   • Високо испарливи слот игри

   Vegadream е ново мобилно казино лансирано во 2021 година. Тоа е во сопственост и управувано од Gammix Limited, со Malta Gaming Authority (MGA) како орган за лиценцирање. Мобилното казино Vegadream содржи експанзивно казино лоби напојувано од огромни провајдери на софтвер. Исто така, поддржува повеќе начини на плаќање и јазици. Мобилното казино Vegadream е револуционерна платформа за коцкање лансирана во 2021 година. Нуди широк спектар на казино игри од бројни развивачи на софтвер. Како што сугерира името, Vegadream нуди врвни карактеристики за да го направи најсветло во плејадата на мобилни казина. Ги користи најновите безбедносни карактеристики за да обезбеди играчите да уживаат во безбеден и безбеден простор за игри. Мобилното казино Vegadream е лиценцирано и регулирано од Malta Gaming Authority, врвен и реномиран орган за игри.

   • Поддржани 10 јазици
   • Разновидност на плаќања
   • 24/7 поддршка
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Поддржани 10 јазици
   • Разновидност на плаќања
   • 24/7 поддршка

   Бумеранг е нова мобилна платформа за крипто игри, лансирана во 2020 година. Нуди огромна колекција на казино игри овозможени од преку 40 провајдери на софтвер. Мобилното казино Бумеранг е во сопственост и управувано од Rabidi NV, реномиран оператор на казино лиценциран според законите на Владата на Курасао. Тој е член на различни одговорни платформи за коцкање и нуди алатки за самоисклучување.

   Прикажи повеќе
   Show less

   Најнови вести

   Доверливи бонуси за добредојде во казиното што мора да се бара
   2023-05-10

   Доверливи бонуси за добредојде во казиното што мора да се бара

   Trustly е една од најдоверливите опции за плаќање на мобилни казино. Овој начин на плаќање преку Интернет им овозможува на играчите на казино да прават депозити директно од нивните банкарски сметки без да споделуваат банкарски детали со казиното. Сепак, некои апликации за казино може да ги ограничат депозитите на Trustly од бонусот за добредојде. Во овој пост, CasinoRank ги наведе најдобрите бонуси за добредојде ако размислувате да го користите Trustly во казиното.