Вести

May 16, 2023

Queen Play ја зајакнува вашата игра на мобилни телефони со пакет за добредојде од 1.000 евра

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Повторно е време кога MobileCasinoRank ве запознава со најдобрите мобилни казино бонуси и промоции. Оваа статија ќе го отпакува бонусот за добредојде на Queen Play од 1.000 евра и ќе открие како функционира. Ќе знаете за минималниот депозит, барањата за обложување и други услови кои ќе ви помогнат да направите поинформиран избор. 

Queen Play ја зајакнува вашата игра на мобилни телефони со пакет за добредојде од 1.000 евра

Кој е бонусот од 1.000 евра + 200 бесплатни вртења на Queen Play?

Кралицата игра знае дека привлекувањето нови гејмери може да биде предизвик. Значи, за да останеме пред конкуренцијата, ова регулирано мобилно казино им обезбедува на новите потписници бонус пакет од 1.000 евра плус 200 бесплатни вртења. 

Тоа е бонус за натпревар, што значи дека казиното ќе ве награди во зависност од процентот и износот на депозитот. Имајте предвид дека наградата се кредитира на четири рати и тоа:

  • Прв депозит: 100% до 250 евра плус 50 бесплатни вртења на Starburst од NetEnt.
  • Втор депозит: 50% до 300 евра плус 50 бесплатни вртења на Book of Dead од Play'n GO.
  • Трет депозит: 60% до 200 евра плус 50 бесплатни вртења на Fire Joker од Play'n GO.
  • Четврти депозит: 75% до 250 евра плус 50 бесплатни вртења на Твин спин од NetEnt.

Значи, под претпоставка дека играчот прави трет депозит од 100 евра во казиното за да се квалификува за бонусот за натпревар од 600% до 200 евра. Ова значи дека гејмерот ќе добие 60 евра плус 50 бонус за бесплатни вртења на наведениот автомат. 

Зборувајќи за слотови, казиното направи солидна работа при изборот на квалификациските титули. На пример, Starburst од NetEnt е слот со ниска нестабилност со 96,06% RTP (враќање во игра). Оваа игра ги подобрува вашите шанси да побарате исплата од добивките од бесплатно вртење. 

Барања за обложување и други услови за бонус

При изборот на а бонус за добредојде во казино, од витално значење е да се потврди дали барањето за обложување е разумно. Во Queen Play, ќе се соочите со услов за обложување 35 пати, што според мислењето на CasinoRank не е страшно. Мора да обложите 3.500 евра за да ги повлечете сите добивки акумулирани од бонус од 100 евра. 

Другите услови за овој бонус за депозит за натпревар го вклучуваат следново:

  • Минимален квалификуван депозит од 10 €
  • Бонусот е активен 21 ден од денот на неговото активирање
  • Бонусот за бесплатни вртења важи 1 ден
  • Играчите од Обединетото Кралство не се квалификуваат

Ова е еден од најпријателските бонуси за добредојде што можете да ги најдете. Условот за обложување е фер според сите стандарди, а квалификуваните казино игри нудат разумни RTP.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Еволуцијата на кодовите за игри: од лозинки до промотивни поволности
2024-04-16

Еволуцијата на кодовите за игри: од лозинки до промотивни поволности

Вести