Вести

May 25, 2023

Betsoft Gaming го зајакнува својот избор на игри на маса со Врховни 777 Џекпот

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Betsoft, водечки развивач на игри ориентирани кон мобилни телефони, се сети на своите обожаватели на Блек Џек кои копнеат нешто повеќе. Ова е откако компанијата објави Supreme 777 Jackpots, блек џек игра која го одржува класичното искуство притоа додавајќи ја возбудата од страничните облози на Perfect Pairs и Progressive Jackpot.

Betsoft Gaming го зајакнува својот избор на игри на маса со Врховни 777 Џекпот

Оваа многу очекувана игра ги претставува играчите на мобилни казино апликации со три истовремени кругови на Блек Џек во смирувачко опкружување, благодарение на џез музиката. 

Supreme 777 Jackpots користи шест палуби со карти и правилата на Лас Вегас Стрип. Играта ги меша картите по секое коло, а играчите можат да се удвојат по удвојување или поделување само на картите 9, 10 и 11. Забележете дека секоја рака е против банката, со можност за поставување поединечни облози на секоја рака. 

Како што се очекуваше, целта на играчот е да создаде вредност на раката од 21 или нешто блиску до тоа. Ако ја надминете куќата, ќе добиете 3/2 пати исплата пред да започне нов круг. И, се разбира, можете да создадете Блек Џек ако постигнете 21 со почетните две карти!

Повеќе возбуда со страничните облози

Betsoft Gaming ги зголемува влоговите во оваа Блек Џек игра со вклучување на познатиот страничен облог Perfect Pairs. Овој изборен облог им овозможува на играчите да добијат исплата до 25 пати со усогласување на нивните први две картички по вредност, боја или и двете. Едноставно допрете го логото на ПП за да го поставите овој страничен облог откако ќе го ставите главниот облог. 

Supreme 777 Jackpots исто така нуди можност да освоите три џекпот за да создадете повозбудливо искуство. Джакпотовите вклучуваат:

  • Малолетни
  • мајор
  • Голем џекпот

Гејмерите можат да се квалификуваат за исплата на џекпот откако ќе стават страничен облог на логото на JP. Еден среќен 7 ќе биде доволен за да ви заработи исплата, при што исплатата се зголемува како што се делат повеќе 7-ки. Можете да ја освоите наградата Grand Jackpot ако првите три карти се 7-ки и да го земете целиот џекпот ако 7-ките се Spades.

На казино игра им ветува на коцкарите пријателски 97,86% враќање на стапката на играчи и различни ограничувања на влогот што одговараат на сите стилови на играње. 

Коментирајќи по објавувањето, Анастасија Бауер, раководител на управување со сметки во Betsoft Gaming, изјави:

„Supreme 777 Jackpots е „класика со пресврт“ издание на Betsoft. Без разлика дали сте љубител на стратегија или среќни шанси, овој џекпот блек џек е дизајниран за вас. Нашите играчи очекуваат постојана иновација од нас, а Supreme 777 Jackpots нуди на секој план. Очекуваме ова да биде голем хит за нашите клиенти“

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Еволуцијата на кодовите за игри: од лозинки до промотивни поволности
2024-04-16

Еволуцијата на кодовите за игри: од лозинки до промотивни поволности

Вести