Вести

April 18, 2023

Betsoft претставува извонредни можности за добивка со тројна готовина или краш

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Betsoft Gaming, шведски обезбедувач на содржини, додаде уште еден возбудлив слот во својата наградувана колекција, Triple Cash or Crash. Тоа е игра во стил на несреќа која ви ги носи возбудувањата на социјалните игри. Ќе одите на вселенска мисија за да ја освоите главната награда од 100.000 пати. 

Betsoft претставува извонредни можности за добивка со тројна готовина или краш

Како што рече, целта е нивниот вселенски брод да се движи што е можно подалеку во длабочините на вселената, и со секоја измината наносекунда, исплатите се множат. Успехот на патувањето е целосно во рацете на играчите, кои мора да имаат смисла да ги исфрлат астронаутите пред да падне ракетата.

Играчите на најдобрите мобилни казино апликации може да ги зголеми множителите и добивките додека се искачуваат, иако поголемите височини претставуваат позначајни ризици. Ако играчите се двоумат да го допрат копчето „исфрли“, ракетата ќе експлодира и ќе ги испрати да се вратат на земјата пред да направат нов обид.

Интересно, корисничкото искуство во Triple Cash или Crash е целосно во ваши раце. Интегрираната контролна табла ви овозможува да ги изберете нивоата на облози и да одредите кога да уплаќате, било со поставките за автоматско уплати или рачно.

Секоја соба може да собере најмногу 30 играчи, иако секогаш може да се отворат нови соби. Ова значи дека бројот на можности за играчите е бесконечен, при што гејмерите во иста просторија ја доживуваат истата точка на паѓање. Можете исто така да се обложите на секој астронаут посебно, и секој може да се исфрли од вселенскиот брод самостојно. 

Шефот за управување со сметки на Betsoft Gaming, Анастасија Бауер, забележа:

„Triple Cash or Crash“ е игра со огромна привлечност. Таа им носи новина и возбуда на играчите додека ги става во контрола на акцијата. Завршена со нашиот потпис, графика со големо влијание и можност за некои победи кои го менуваат животот, очекуваме Triple Кеш или Crash™ ќе биде голем успех за нашите клиенти и играчи“.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата
2024-05-30

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата

Вести