Вести

August 1, 2023

Умножете ги вашите добивки во казиното Azur со бонус во среда Happy Hour

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Азур Казино е лиценцирана мобилна казино од Курасао популарно за прифаќање играчи од неколку земји, вклучувајќи ги Франција и Божиќниот остров. Казиното може да се пофали со чист и едноставен кориснички интерфејс со огромен избор на даватели на игри и бонуси.

Умножете ги вашите добивки во казиното Azur со бонус во среда Happy Hour

Еден од бонусите за лојалност во ова казино што дефинитивно треба да го барате е среќниот час во среда. Со оваа промоција, казиното изгледа да ги разубави вашите среди со бесплатно време за игра. Но, што мора да направат играчите за да се квалификуваат за промоција? Прочитајте за да дознаете!

Кој е бонусот за среќен час во среда во казиното Azur?

Среда Happy Hour е бонус за депозит каде што казиното ве наградува со 30% на секој влог што ќе го направите. Процентот е уште поголем за ВИП играчите, кои добиваат 35% на сите депозити во среда. Накратко, тоа е а бонус за повторно вчитување што Azur Casino го користи за да ги поттикне играчите да депонираат средства на нивните сметки секоја среда.

среда Happy Hour бонус T&C

Условите за бонус се прописи кои мобилни казино апликации користат за да се регулира како играчите ги користат своите бесплатни кредити. Поради оваа причина, CasinoRank ги советува играчите секогаш да го читаат бонусот со ситни букви и да го разберат за да избегнат губење на бонуси и каков било напредок што можеби го постигнале.

Тоа рече, Азур казино има еден од наједноставните бонус T&C. Прво, играчите мора да депонираат помеѓу 16:00 и 22:00 часот во среда за да побараат бонус од 30% или 35%. Значи, депонирањето надвор од овие часови нема да ве квалификува за промоција.

Покрај тоа, играчите мора да исполнат услов за обложување 40 пати пред да го пренесат бонус пари во готовина што може да се повлече. На пример, ако активирате бонус од 50 долари, мора да обложите 2.000 долари (40 x 50 долари) пред да ја повлечете наградата од 50 долари.

Подолу се дадени дополнителните услови за бонус:

  • Мора да го искористите секој почетен бонус за да ја активирате неделната награда.
  • Максималниот влог со користење на бонусот е 10 долари.
  • Парите од бонусот истекуваат за 30 дена.
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Еволуцијата на кодовите за игри: од лозинки до промотивни поволности
2024-04-16

Еволуцијата на кодовите за игри: од лозинки до промотивни поволности

Вести