Вести

June 7, 2023

Регистрирајте се и побарајте ги овие 3 бонуси за добредојде на Paysafecard во јуни 2023 година

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Paysafecard е популарен припејд метод за онлајн банкарство базиран на ваучери. Со овој метод, ќе ја финансирате вашата мобилна казино сметка со внесување на 16-цифрен код на страницата за наплата. И во повеќето случаи, регулираните мобилни казино апликации ќе ве наградат со бонус за депозит. Значи, ако сте барале Paysafecard бонус за добредојде за мобилни казино, изберете една од трите опции наведени во овој пост.

Регистрирајте се и побарајте ги овие 3 бонуси за добредојде на Paysafecard во јуни 2023 година

Казино Stay – до 5.000 евра

Управуван од Hollycorn NV, Казино Stay е мобилно казино со седиште во Курасао со еден од најдобрите пакети за добредојде. Во ова казино, гејмерите добиваат понуда за добредојде од 100% до 500 евра откако ќе направат депозит на Paysafecard. Дополнително, Stay Casino ќе ве награди со 25 бонус вртења во следните четири дена. Ќе го користите бонус за бесплатни вртења на Bonanza Billions или Elvis Frog во Вегас од BGaming.

Казиното исто така ќе ве награди со следните бонуси за повторно вчитување за следните депозити на Paysafecard:

  • Втор депозит - 75% до 300 € + 50 бесплатни вртења
  • Трет депозит - 75% до 500 € + 50 бесплатни вртења
  • Четврти депозит - 50% до 700 € + 100 бесплатни вртења
  • Петти депозит - 100% до 1.000 €
  • Шести депозит - Таен бонус!

ЕУ слот – до 1.000 евра

ЕУ слот е мобилно казино управувано од угледната N1 Interactive Limited. Казиното има акредитација од Управата за игри на Малта, со новите гејмери ​​кои добиваат награда за депозит за натпревар од 100% до 1.000 евра и 100 бонус вртења. Следете ги овие чекори за да ја побарате наградата:

  • Направете сметка на EU Slot и најавете се на неа.
  • Отворете ја страницата за наплата и изберете Paysafecard како начин на депозит.
  • Внесете го износот на депозитот и кодот за бонусот EU100.
  • Потврдете ја трансакцијата и побарајте бонус.

Забелешка: Играчите мора да направат минимум депозит од 30 € за да се квалификуваат за промоцијата. Исто така, условот за обложување за бонус за натпреварот и бонус за бесплатни вртења е 40x. 

Ruby Fortune - до 750 долари

Руби Форчн е една од најдобрите мобилни казино апликации на меѓународно ниво, со лиценци во Обединетото Кралство и Канада. На Руби Форчн, новите гејмери ​​можат да ги завршат своите први трансакции користејќи прилагодени за мобилни телефони опции за плаќање како Paysafecard, MuchBetter и Apple Pay.

Откако ќе го направите вашиот прв депозит, казиното ќе одговара со бонус од 250 долари. Исто така, ќе добиете сличен износ на вториот и третиот депозит. Забележете дека стапката на совпаѓање за бонусот за повторно вчитување е 100%.

Забелешка: Квалификуваните гејмери ​​мора да депонираат најмалку 10 долари. Исто така, мора да обложите износ еднаков на бонусот, најмалку 70x, пред да го претворите во готовина што може да се подигне.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Нурнете во развој на игри за Android: Вашата прва Java игра што е објавена
2024-05-22

Нурнете во развој на игри за Android: Вашата прва Java игра што е објавена

Вести