Вести

October 17, 2023

Регистрирајте се во X1 казиното за да уживате во вторник со ѕвезди со бонус од 30%.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

X1 Casino е највисоко оценета нова апликација за казино лиценцирана од Владата на Курасао. Лансиран во 2022 година, ова ново мобилно казино им нуди на играчите низа бонуси, вклучувајќи ја и понудата „Star-Struck Tuesdays“. Во оваа понуда, ова казино ги поканува играчите да ги бркаат стартовите на дофат и да освојат бонус за депозит секој вторник. Продолжете да лизгате за да откриете повеќе за оваа награда. 

Регистрирајте се во X1 казиното за да уживате во вторник со ѕвезди со бонус од 30%.

Што е промоција на Ѕвездените вторник?

„Star-Struck Tuesdays“ е бонус за депозит што може да се бара во благајната секој вторник додека депонирате средства во X1 казиното. Во оваа понуда, поканети сте да депонирате најмалку 10 долари секој вторник за да ги побарате 30% бонус за натпревар, достигнувајќи 150 долари. Интересно, овој бонус за депозит ги покрива вашите први четири депозити на референтниот ден. 

На пример, можете да депонирате 100 долари во вторник наутро во ова казино. Во тој случај, ќе добиете 30% бонус за совпаѓање (30 долари). Продолжете да правите уште три депозити за да барате слични бонуси за депозит. Не е потребен посебен бонус код!

Услови и правила за оваа промоција

Неопходно е да ги прочитате бонусните T&C пред да побарате нешто X1 казино. Прво, ова мобилни казино вели дека играчите можат да бараат промоција на Star-Struck Tuesdays само откако ќе ја искористат бонус за добредојде. Ќе добиете пакет за добредојде од 100% до 1.400 долари плус 50 бесплатни вртења. 

Друг услов е бонусот за натпреварот да подлежи на услов за обложување 40 пати. Значи, ако добиете бонус од 100 долари, мора да ја обложите таа сума 40x (4.000 УСД) пред да поднесете барање за повлекување. 

Други правила и правила за овој неделен бонус вклучуваат:

  • Облозите направени на слотови придонесуваат 100% во условот за обложување. 
  • Максималниот облог со бонусот е 7 долари.
  • Играчите можат да подигнат вистински пари во секое време по откажувањето на бонусот.

Од сите индикации, ова е пријателски бонус за депозит за барање и покрај малку високиот услов за обложување 40x. Ова казино ги одржува работите едноставни, што е она што треба да го барате во бонус. Побарајте го сега!

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата
2024-05-30

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата

Вести