Вести

June 19, 2023

Прагматичното Play Roll Out Jackpot Play низ сите негови онлајн слотови

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer

Pragmatic Play, водечки снабдувач на содржината на iGaming, додаде нова стимулативна ставка на својата мобилни казино џекпот по воведувањето Џекпот игра. Оваа прогресивна мрежа за џекпот има за цел да ги привлече и задржи играчите нудејќи огромни парични награди на висококвалитетниот избор на мобилни слотови на програмерите.

Прагматичното Play Roll Out Jackpot Play низ сите негови онлајн слотови

Програмерот вели дека операторите можат да ја конфигурираат и приспособат функцијата за играње Џекпот низ нивните мобилни казино апликации да се испорача локализирано прогресивно искуство со џекпот. Мрежата за џекпот ќе се поврзе со мрежата на развивачот врвни казино игри, вклучувајќи наслови со врвни перформанси како:

  • Шеќер Раш
  • Портите на Олимп
  • Слатка бонанца
  • Big Bass Bonanza
  • Куќата за кучиња

Pragmatic Play вети дека ќе додаде уште повеќе слотови во мрежата на џекпот. Некои од најновите слотови од компанијата вклучуваат Биг бас Amazon Xtreme, уште еден дел од серијата Биг бас, и Дебелата панда, слот машина инспирирана од Азија.

Играчите можат по случаен избор да ја активираат функцијата џекпот во секој момент додека играат поврзани слотови. Прагматична игра ќе го спакува Џекпотот во мини-игра што се одвива на мрежа 4×3. Играчите можат да изберат од различни опции за да ги откријат своите победи.

Во меѓувреме, функцијата Jackpot Play нуди четири нивоа, вклучувајќи:

  • Малолетни
  • мајор
  • Мега
  • Гранд

Овие нивоа на џекпот им обезбедуваат на играчите различни шанси за победа и семиња за џекпот. Среќните играчи можат непречено да ги добијат своите парични награди преку трансакција со паричник или трансфер на салдо.

Ирина Корнидес, главен оперативен директор во Pragmatic Play, беше воодушевена што го објави дебито на Jackpot Play. Таа со ентузијазам изјави:

„Среќен сум што можам да го најавам додавањето на Jackpot Play во нашето растечко портфолио на џекпот, по лансирањето на уникатната заедница Power Jackpot кон крајот на минатата година. прогресивни џекпот искуства за играчите низ нивните сопствени казино брендови“

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Нурнете во светот на бегството од Тарков, кој чука со срцето: Водич за преживување
2024-06-06

Нурнете во светот на бегството од Тарков, кој чука со срцето: Водич за преживување

Вести