Вести

June 15, 2023

Освојте некои дарежливи награди во сосема новиот слот Phở Sho од Betsoft

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Betsoft Gaming, водечки развивач на мобилни казино игри, го објави своето ново издание, Phở Sho. Овој наслов на тема храна ја вклучува исклучително успешната бонус игра Hold & Win, првпат претставена во Golden Dragon Inferno во 2022 година. 

Освојте некои дарежливи награди во сосема новиот слот Phở Sho од Betsoft

Тоа е многу испарлив автомат со 5 ролни и до 20 линии за плаќање. Играта гарантира играчи на најдобрите мобилни казино апликации возбудливо искуство, благодарение на наградните функции како што се Бесплатни вртења, Wilds и Betsoft Buy.

На овој штанд на уличен пазар, ќе најдете неколку шарени состојки за да ги ставите во саксиите и да го направите највкусниот phở наоколу. Симболите со висока плата се традиционалните тестенини и говедско месо, додека лимесите, чили и младиот кромид додаваат дополнителен вкус на вашите победи. Готвачот е дивата икона на играта, создавајќи нешто посебно секогаш кога ќе се појави на штандот. 

Играчите можат да ја активираат бонус играта Hold & Win секогаш кога ќе ги спуштат симболите на бонусот на златниците на макари. Овие монети се скапоцени, со вредност на наградата од 2,00 до 1.000. Можете да ја иницирате бонус играта кога на ролните ќе се појават шест или повеќе монети.

Во меѓувреме, играта ќе ве награди со три Бесплатни вртења кога бонус монетите се сместуваат во нивните слотови на макари. Сите последователни бонус монети што ќе ги најдете ќе станат лепливи и ќе ги ресетираат преспините на три. И за да одржите високо ниво на возбуда, ќе видите бројач под држачот за тестенини за да го следите бројот на вртења во бонус играта. 

Акцијата за храна продолжува да станува уште повкусна кога ќе ги спуштите Phở скетеровите за да ги активирате Бесплатните вртења. Ако тоа се случи, играта ќе ги исфрли сите состојки пред да го наполни екранот со бранови од супа. После тоа, играчите можат да почнат да уживаат во нивните девет бесплатни вртења. Запомнете дека играчите можат повторно да ги активираат бесплатните вртења со собирање на повеќе скетери во бонус игрите.

Фановите на функцијата Hold & Win во Golden Dragon Inferno од 2022 година и други онлајн слотови на тема храна од Betsoft Gaming несомнено ќе го смета за возбудлив Phở Sho. Овој вкусен слот има неколку функции за обезбедување непрекинати шанси за победа, што гарантира дека гејмерите ќе продолжат да се враќаат за повеќе!

Анастасија Бауер, шеф на одделот за управување со сметки на Betsoft Gaming, коментира: 

„Бонус-играта Hold & Win се покажа како голем хит кај играчите од сите демографски податоци. Phở Sho ја користи оваа функција убаво, но додава многу повеќе на искуството. Со вклучувањето на бесплатни вртења, големата шанса функциите да се преклопуваат една со друга ги става Phở Sho во сопствена лига. Очекуваме многу позитивни повратни информации од нашите клиенти“

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата
2024-05-30

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата

Вести