Не е предоцна да се придружите на јунскиот турнир „Накит накит“ во BetReels

Вести

2023-06-20

Benard Maumo

Со жестока конкуренција за играчите во индустријата iGaming, мобилните казина се обидуваат да се надминат едни со други нудејќи чести бонуси и промоции. Еден од највозбудливите турнири што можете да ги барате овој месец е настанот Jewels of June во казиното BetReels. Како што навестува името, овој турнир ќе трае цел месец јуни со дарежливи подароци за барање. Оваа статија го разгледува бонусот.

Не е предоцна да се придружите на јунскиот турнир „Накит накит“ во BetReels

За јунскиот турнир на BetReels

Понудата „Накит на јуни“ е месечен турнир, што значи дека сè уште имате доволно време да се придружите на настанот и да освоите награди. Бонусот е отворен за барање до 30 јуни 2023 година, во 23:59 GMT. Играчите можат да победат натпревар бонуси депозит и бесплатни вртења додека е активен бонусот за депозит. 

Играчите мора да направат минимален депозит за да се квалификуваат за оваа промоција. Подолу е краток преглед:

  • Депонирајте минимум 10 долари за да добиете 15 бонус за бесплатни вртења на Fat Frankies од Play'n GO. Кодот за бонусот е FS15.
  • Депонирајте минимум 20 долари за 30 бесплатни вртења на Star Joker од Play'n GO. Кодот за бонусот за оваа промоција е FS30.
  • Депонирајте минимум 50 долари за да добиете 75 бесплатни вртења на Range of Riches by Play'n GO. Кодот за бонусот овде е FS75. 
  • Направете минимален депозит од $20 за да добиете бонус за натпревар од 25% до $500. Додека правите депозит, користете ја шифрата JUN23.

Правила за бонус за накит од јуни

Сите бонуси за мобилни казино имаат одредби и услови, и накит од јуни во BetReels казино не е исклучок. Прво, играчите на регулирана апликација за мобилни казино може да го бара бонусот најмногу три пати во текот на референтниот период. Во овој период, максимумот што можете да го освоите е 360 бесплатни вртења и 1.500 долари во бонуси за депозит на натпревар. Значи, нема да ги исполнувате условите откако ќе го исцрпите лимитот.

Што се однесува до барањата за обложување, играчите мора да исполнат стапка од 50 пати пред да ги повлечат сите добивки акумулирани од бонус игра. MobileCasinoRank ги советува гејмерите да ги користат бонусите строго за забава за да избегнат какви било разочарувања од барањата за обложување.

  • Бонусот за депозит на натпревар и бесплатните вртења имаат рок на истекување од 2 дена.
  • Барањето повлекување ќе го поништи целиот ваш бонус напредок.
  • Играчите мора строго да депонираат преку благајната на казиното за да се квалификуваат.
  • Максималниот износ на конверзија за бонусот за депозит за натпревар е 3 пати од оригиналната награда.

Најнови вести

Човекот од Илиноис го нарекува ден во неговата 40-годишна кариера откако освоил 2 милиони долари
2023-10-01

Човекот од Илиноис го нарекува ден во неговата 40-годишна кариера откако освоил 2 милиони долари

Вести