Вести

November 15, 2023

Неограничен пристап до премиум правна содржина за адвокати и правни тимови

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Премиум претплата

Со Премиум претплатата, ќе имате неограничен пристап до висококвалитетна, онлајн, премиум содржина на барање од добро почитуван факултет во правната индустрија. Оваа претплата е идеална за адвокати лиценцирани во повеќе јурисдикции или за оние кои ги исполниле нивните барања за CLE, но сè уште имаат потреба од пристап до вредни информации за нивните области на пракса.

Неограничен пристап до премиум правна содржина за адвокати и правни тимови

Прикажи сега

Тимски сметки

Нашата услуга за претплата на Тимска сметка е дизајнирана за правни тимови кои се состојат од четири или повеќе адвокати. Секој адвокат во тимот ќе ужива неограничен пристап до висококвалитетни премиум содржини на барање од добро почитуван факултет во правната индустрија. Дополнително, членовите на тимот ќе имаат административен пристап за лесно управување со CLE за целиот тим.

Прикажи сега

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата
2024-05-30

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата

Вести