Вести

October 6, 2020

Најдобри мобилни апликации за покер 2020 година

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Постојат тони посветени апликации за покер достапни за мобилните корисници. Најдобрите апликации за покер имаат опции за повеќе маси, копчиња кои се лесни за употреба и интуитивни лоби. Ќе разгледаме некои од аспектите и карактеристиките што ги прават овие апликации вредни за разгледување доколку барате нова апликација за мобилни покер. Без разлика дали играте за забава или за вистински пари, следнава листа на апликации се некои од најдобрите достапни на пазарот денес.

Најдобри мобилни апликации за покер 2020 година

Мобилна апликација GGPoker

GGPoker е една од најпопуларните посветени апликации за покер таму. Оваа апликација ви овозможува да гледате анализи и статистики со алатката PokerCraft, помагајќи да ја подобрите вашата игра. Апликацијата има и функција каде што понекогаш можете да го видите флопот, вртењето или реката кога не сте вклучени во раката. Може да играте до четири маси одеднаш и ќе добиете голем бонус за добредојде по пријавувањето.

Добрите страни на мобилната апликација GGPoker

 • Софтвер со врвен квалитет

 • Убави карактеристики

 • Бонус за добредојде

 • Многу разновидност

  Недостатоци на мобилната апликација GGPoker

 • Повисоко гребло

 • Не е достапно за играчи од САД

888Покер апликација

Игрите и турнирите во готовина може да се играат деноноќно со 888Poker. Тоа е сертифицирано и потврдено од регулаторно чувар што значи дека можете безбедно да играте знаејќи дека апликацијата е целосно безбедна. Нивната услуга за клиенти 24/7 е уште една голема плус точка, како што е нивната голема разновидност на начини на плаќање и брзи депозити/повлекувања.

Добрите страни на апликацијата 888Покер

 • Голем избор на игри

 • Многу начини на плаќање

 • Добро дизајниран интерфејс

 • Мулти-маси

 • Брзи повлекувања и депозити

  Конс на апликацијата 888Покер

 • Не е достапно за играчи од САД

 • Малкумина играат игри освен Texas Hold'em

 • Нема зделки за кребек

  Апликација за покер на PokerStars

  PokerStars е најпознатото име во онлајн покерот и нивната апликација не разочарува. Користениот софтвер е со највисок квалитет. PokerStars имаат кориснички интерфејс, специјално дизајниран за да се сместат повеќе табели. Исто така, има огромен избор на игри кои ќе ве држат зафатени со часови.

  Добрите страни на апликацијата за покер на PokerStars

 • Неизмерно популарно

 • Напредни функции

 • Брзи повлекувања

 • Распоред на турнирите

 • Одлични сателитски награди

 • Програма за придобивки

  Недостатоци на апликацијата PokerStars за покер

 • Може да биде тешко во игрите без микро влогови

 • Оптимизирано за Android и iPhone (другите уреди може да не работат)

 • Нема рекламации за играчи со висок волумен

Апликација Partypoker

Има многу бонус функции достапни на апликацијата Partypoker. Нивната програма за лојалност и награди се меѓу најдобрите од која било мобилна апликација за покер. Тие постојано ја ажурираат апликацијата со подобрувања на софтверот и поправени грешки што ја прават да работи непречено. Ова е едно од најлесните искуства за играње покер на мобилен телефон.

Добрите страни на апликацијата Partypoker

 • Време за чекање

 • Програмата за лојалност може да се квалификува за фрироли

 • Многу различни игри

 • Меѓу најбрзите повлекувања (2-6 часа)

 • Импресивни сателитски турнири

 • Rekeback помеѓу 20-40%

 • Алатка за обука MyGame

  Недостатоци на апликацијата Partypoker

 • Софтверот за игри сè уште заостанува зад конкуренцијата

Апликација за покер за игри на тигар

Ова е совршена апликација за нови почетници во онлајн покер. Има тони бонуси и промоции за лојалност достапни со Tiger Gaming. Тие имаат многу игри со микро влогови кои овозможуваат да се натпреваруваат за пари, додека ги одржуваат ниските купувања. Интерфејсот на Tiger Gaming е исто така чист и лесен за користење.

Добрите страни на апликацијата Tiger Gaming Poker

 • Турнири со фиксни награди

 • Многу игри со микро влогови

 • Аматерски пријателски

 • Фрирол на првите депоненти

 • Деноноќни повлекувања

  Недостатоци на апликацијата за покер за игри на тигар

 • Одредени игри достапни само на стар софтвер

 • Помала мрежа

 • Ретки одложувања

 • Секако не за високи ролери

Доколку сакате да ме контактирате преку е-пошта на [email protected], можеме да разговараме за долгорочна соработка.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Еволуцијата на кодовите за игри: од лозинки до промотивни поволности
2024-04-16

Еволуцијата на кодовите за игри: од лозинки до промотивни поволности

Вести