Вести

August 15, 2019

Нашите омилени 3D слотови во моментов!

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer

„Овие денови кога ќе седнете на компјутер или уред за да играте неколку слотови, може да ви биде простено да се запрашате дали наместо тоа случајно сте преземале филм. Звукот, графиката и севкупниот квалитет и на „физичките“ и на онлајн игрите со слотови драматично се подобрија во текот на последната деценија. Многу од овие игри сега вклучуваат заплети. Тоа е голема промена од празно клипнување на четвртини во слот и гледање колони со менување овошје! И како што филмовите повторно ги откриваат радостите на 3-D, развивачите на слотови игри исто така прават „3-D“ игри. Всушност, сè повеќе од овие игри добиваат „3-D третман“, толку многу, всушност, што коцкарот може да се запне во тоа кои се најдобрите за играње. Прочитајте за да дознаете повеќе за тоа какви 3-Д понуди се моментално таму, и кои од нив вреди да се играат.

Нашите омилени 3D слотови во моментов!

Нема да ви требаат чаши

Дали сте загрижени дека ќе ви требаат пар фанки 3-Д очила или специјален проектор за да ги играте овие 3-Д онлајн слотови игри? Опуштете се. Строго кажано, овие игри не се вистинити 3-D, но квалитетот на сликата, кој обично содржи барем некоја жива анимација е толку добар што се појавува кај играчите во 3-D стил. Не сите овие игри се идентификуваат себеси како „3-D“, па ако ова е искуството што го барате, обрнете внимание на тоа кој е развивачот на играта. Chetu, Betsoft и NetEnt имаат произведено високо ценети, наградувани „3-D“ слот игри.

Тековните најдобри 3-D слотови игри

1. Птици

Не, тие не се особено лути, но сигурно се активни со револуционерна анимација која има разни видови птици кои летаат, излегуваат од јајца итн. на вашата игра со оваа нова машина за слотови. Настрана од графиката, она што е навистина уникатно за оваа игра е нејзиниот систем со пет ролни, нула линија за плаќање. Едноставно треба да имате три соодветни птици во која било комбинација за да победите. Играта овозможува приспособување на облозите за време на плаќањето, нуди бесплатни вртења и може да се играат на мобилни уреди.

2. Флукс

Единствената понуда таму е исто толку светлосно шоу колку што е игра со слотови. Покрај тоа што играчите се чувствуваат како да лебдат низ вселената, оваа игра на Thunderkick нуди пет тркала и петнаесет линии за плаќање. Добивањето бесплатни вртења им овозможува на играчите дополнителен простор на макари, зголемувајќи ги шансите за победа.

3. Дракула

Класичната приказна добива модерен третман во оваа игра на NetEnt со пет ролни и четириесет линии за плаќање. Играчите се овозможувачи кои носат различни жртви на грофот D. и се наградени со диви и бесплатни вртења. Уникатната карактеристика на оваа игра е нејзината „Функција на лилјаци“ - кога на екранот се појавува јато лилјаци, бонусните вртења може да се тројни во вредност.

4. Г-дин Вегас

Се чини дека е соодветно да се вклучи игра со тематика за коцкање овде, а коцкањето секако е заплетот во оваа игра со пет ролни и триесет линија за плаќање. Придружете му се на г-дин Вегас додека тој игра покер, рулет и се разбира, слотови. Уникатната карактеристика на овој BetSoft слотови е неговата игра во игра, која им овозможува на играчите да ја зголемат вредноста на бонус вртењата.

5. Варварски брег

Ова е авантура со пет ролни и триесет линии за наплата од BetSoft во која играчите се качуваат на брод со пирати ограбувачи. Уникатната карактеристика на оваа игра е „натпревар во пиење“ наместо коцкање.

6. Аркадер

Иако овој слотови на Kickstarter е традиционална игра со пет тркала и петнаесет линии за плаќање, има многу футуристички, чудно чувство за него, комплетно со високо пикселирана графика и „футуристички“ звучни ефекти.

7. Jack And The Beanstalk

Прекрасната графика, звукот и филмот „мини-функција“ пред почетокот на играта не се единствените работи што ја издвојуваат оваа NetEnt игра со пет ролни и дваесет линии. Има уникатна карактеристика „Walking Wild“ која ако се приземји може да ја продолжи играта и да ја зголеми вредноста на бонус вртењата.

8. Жешка како Адот

Дружете се во митолошки подземен свет со грчки божества и истражете темна и мистериозна пештера во оваа игра со пет ролни и дваесет линии за плаќање, каде што уникатната трансформација на карактерот ви овозможува драматично да ја зголемите вредноста на Wild вртењата“

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Нурнете во светот на бегството од Тарков, кој чука со срцето: Водич за преживување
2024-06-06

Нурнете во светот на бегството од Тарков, кој чука со срцето: Водич за преживување

Вести