Вести

August 24, 2023

Избраните партнери добиваат моќни симболи: Слот за круни од Ваздан

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Wazdan, врвен снабдувач на мобилни казино игри, објави дека е подготвен да ја подигне индустријата за игри на нови височини. Ова беше откако компанијата го објави претстојното пуштање во употреба на Mighty Symbols: Crowns во неколку од нејзините партнерски апликации за казино.

Избраните партнери добиваат моќни симболи: Слот за круни од Ваздан

Компанијата го поздрави слотот Mighty Symbols: Crowns како предводник на иновациите, обезбедувајќи исклучителни аудиовизуелни материјали што ги телепортираат играчите во прекрасен универзум.

Ова казино игра го олеснува враќањето на саканите симболи и механика, давајќи им на играчите познато, но возбудливо искуство. Моќни симболи: Круните повторно ги воведуваат омилените Бонус за бесплатни вртења круг, обезбедувајќи многу слободни шанси за играчите да победат големи. И како надополнување, новата функција Ниво на шанса им дава на играчите поголеми шанси да добијат исплата.

Вистинскиот белег на оваа игра е воведувањето на функцијата Giant Crown. Оваа функција има бројач за бонуси со џиновски симболи, што може да понуди уште повисоки награди.

Гејмерите можат да освојат до 2.500 пати од влогот со целосно искористување на возбудливите карактеристики на играта. Ваздан е уверен дека светкавите симболи на Mighty Symbols: Crowns ќе ги привлечат играчите назад за повеќе кругови додека го бараат следниот спин исполнет со адреналин.

Пред нејзиното целосно лансирање на мрежата на казино на Wazdan, играта е ексклузивно достапна на избрани казина од 17 август 2023 година. Играчите во Белгија, Данска и Обединето Кралство се меѓу среќната група што го тестираше слотот за мобилни телефони пред неговото целосно пуштање во употреба.

Лансирањето на овој слот е уште една демонстрација на непоколебливата посветеност на Wazdan за обезбедување возбудливи игри искуства кои ги одржуваат играчите воодушевени од партнерството со реномирани казино апликации. Ден пред оваа објава, компанијата објави 16 монети, продолжение на неговата серија 9 монети со врвни перформанси.

Магдалена Војдила, шеф за управување со сметки на Ваздан, коментира:

„Соработката со нашите врвни партнери за да се донесат Mighty Symbols™: Crowns на сите овие истакнати пазари беше привилегија. Внесовме иновација и креативност во секој аспект од играта за да се осигураме дека играчите ќе останат маѓепсани“

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата
2024-05-30

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата

Вести