Вести

June 4, 2023

Играчот на Thrills казино победи во големото играње на NetEnt's Secret of the Stones

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

MobileCasinoRank е секогаш во движење за да открие играчи кои победуваат големи и да им го додели признанието што го заслужуваат. Овој пат, љубопитноста го однесе нашиот тим во Thrills Casino, апликација за мобилни казино со седиште во Малта, лиценцирана и регулирана од Орган за игри на среќа на Малта. Казиното нуди илјадници слотови, вклучително и наслови од неразлични од NetEnt. И погоди што? Еден играч неодамна доби убава исплата за играње. Прочитајте за да дознаете повеќе!

Играчот на Thrills казино победи во големото играње на NetEnt's Secret of the Stones

Краток преглед на Thrills Casino

Пред да разговарате за играта и нејзиниот среќен победник, од витално значење е да имате краток вовед во Казино возбудувања, особено ако допрва треба да се пријавите. Формиран во 2013 година од Betsson Group, ова легално казино е лиценцирано во Малта и Шведска да им обезбеди на играчите RNG и можности за обложување во живо. Ќе најдете наслови од NetEnt, Microgaming, Play'n GO, Yggdrasil итн. 

Но, она што го издвојува Thrills Casino е неговиот непречен процес на пријавување. Тоа е модерен стил pay-n-play мобилни казино, што значи дека играчите не треба да пополнуваат формулар за пријавување или да го потврдат својот идентитет пред да депонираат и играат. На казиното му треба само идентификација на шведската банка за да се поврзе со вашата сметка за да игра. 

Играчот штотуку освои 1,810,60 евра Играње на Secrets of the Stones

Secrets of the Stones е слот машина од 2020 година NetEnt, развивачот на други игри со врвни трендови како Starburst и Gonzo's Quest. Тоа е слот машина со магична тема каде што ќе го играте волшебникот кој може да отклучува импресивни победи на таблата за игри 5x3 со до 25 линии за обложување. Играта може да се игра на мобилни телефони и десктоп компјутери со ограничување на облогот од 0,25 до 125 евра. 

Среќен играч во Thrills Casino неодамна освои исплата од 1810,60 евра играјќи ја оваа возбудлива слот машина. На регулирана апликација за мобилни казино не дава никакви детали во врска со идентитетот на играчот или износите на влогот што ја поттикна оваа исплата. Но, барем тоа докажува дека Thrills Casino е проѕирна апликација за коцкање која секогаш е среќна кога ги гледа своите членови како победуваат. 

Оваа победа треба да ве мотивира да ја испробате титулата NetEnt. Тоа е средно испарлива слот машина, што значи дека најверојатно почесто ќе добивате исплати. Исто така, играта има импресивна фреквенција од 38% со RTP (враќање на играчот) од 96,72%. Генерално, сè укажува на освојување на исплата во слотот Secrets of the Stones. Но, секогаш запомнете дека формирањето добитна комбинација во кој било слот е чисто засновано на среќа.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Најдобрите паметни телефони за играње мобилни казино игри во 2024 година
2023-12-20

Најдобрите паметни телефони за играње мобилни казино игри во 2024 година

Вести