Вести

July 11, 2023

Земете го вашиот бонус за депозит од понеделник до среда во CasinoIn

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Почетокот на неделата може да претставува неколку предизвици за мобилните казино играчи. Вообичаено, играчите ќе потрошат поголем дел од нивните сметки во текот на викендот, оставајќи им ништо многу за почеток на неделата. Едно казино што ја разбира оваа ситуација е CasinoIn. Оваа апликација за казино има бонус за повторно вчитување што трае од понеделник до среда. Статијата ја разгледува оваа промоција и зошто треба да побрзате и да ја побарате.

Земете го вашиот бонус за депозит од понеделник до среда во CasinoIn

Кој е бонусот за повторно вчитување на CasinoIn од понеделник до среда?

А бонус за повторно вчитување на мобилното казино е бонус за депозит каде казиното ќе ви врати дел од износот што го депонирате во наведениот период. На CasinoIn, ќе добиете 50% бонус за повторно вчитување од понеделник 00:00 до среда 23:59 UTC. И да, овој бонус е достапен за барање секоја недела.

На пример, можете да депонирате 100 евра во понеделник. Во тој случај, на регулирано мобилно казино ќе ве награди со 50 евра во бонус пари што не може да се повлече. Во суштина тоа е враќање на половина од износот на вашиот депозит од понеделник до среда.

Бонус Услови и правила

Читање на условите за бонуси за мобилни казино е од витално значење за да се избегне барање бонус со нереални клаузули. За почеток, минималниот квалификуван депозит за овој бонус е 20 €. Овој депозит треба да го уплатите во рок од 24 часа по потврдувањето на вашето учество во промоцијата.

Дополнително, играчите можат да освојат максимален износ на бонус од 200 евра или негов еквивалент во нивната локална валута. Значи, ако депонирате 1.000 евра од понеделник до среда, максималниот бонус што ќе го добиете е 200 евра наместо 500 евра.

Во меѓувреме, играчите мора да го исполнат условот за обложување 30 пати пред да ги исплатат добивките од бонус. На пример, ако бонусот е 100 евра, мора да играте со 3.000 евра пред да побарате да ги повлечете добивките акумулирани од играњето бонус. Имајте на ум дека повеќето казина имаат најмалку 40x услов за обложување за нивните бонуси.

Други услови за ова неделен бонус вклучуваат:

  • Слот машините придонесуваат 100% во исполнувањето на барањата за обложување.
  • Казино игрите во живо придонесуваат 10% во барањата за обложување.
  • Бонусот за депозит станува ништовен доколку не се обложи во рок од 72 часа.
  • Максималната граница по поединечен облог е 5 евра.
  • CasinoIn ќе го кредитира бонусот на вашата сметка веднаш потоа правење депозит.

Одете во CasinoIn и побарајте го овој возбудлив неделен бонус. Запомнете дека можете да го побарате само еднаш помеѓу понеделник и среда, по што бонусот ќе се ресетира следната недела. Не губете време!

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Најдобрите паметни телефони за играње мобилни казино игри во 2024 година
2023-12-20

Најдобрите паметни телефони за играње мобилни казино игри во 2024 година

Вести