Вести

August 22, 2023

Започнете ја неделата на врвот на Wizebets со понуда за бесплатни вртења

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Лансиран во 2022 година, Wizebets е највисоко оценето место за мобилни казино управувано од Fair Game Software KFT. Како и повеќето казина, Wizebets има убав 100% бонус за добредојде плус 100 бесплатни вртења за гејмерите кои успешно се регистрираат и ги прават своите први депозити. Казиното, исто така, води повеќе промоции за лојалност, вклучувајќи го и вториот бонус за депозит, вторник Cashback 15 и понеделник бесплатни вртења.

Започнете ја неделата на врвот на Wizebets со понуда за бесплатни вртења

Затоа, приклучете се во денешниот бонус за преглед на MobileCasinoRank и дознајте што има за вас промоцијата за бесплатни вртења во понеделник. Научете како да го барате бонусот за бесплатни вртења, информации за квалификациските игри, барањата за обложување и повеќе.

Која е понудата за бесплатни вртења во понеделник на Wizebets?

Wizebets Доволно е мудро да се знае дека понеделник би можел да биде лош ден за повеќето гејмери, откако го потрошиле најголемиот дел од нивните сметки во текот на викендот. Како таква, на онлајн мобилни казино им овозможува на гејмерите да бараат до 100 бонус вртења секој понеделник за да добијат совршен почеток.

Подолу е како да ја побарате наградата:

  1. Најавете се на вашата сметка на Wizebets во понеделник.
  2. Отворете ја касата и депонирајте најмалку 20 евра.
  3. Внесете го соодветниот промотивен код.
  4. Прифатете го бонус за бесплатни вртења и уживајте.

Од витално значење е да се запамети дека износот на бесплатни вртења што ги добивате зависи од големината на депозитот. Депозити од најмалку $20, $50 или $100 ќе привлечат 20, 50 или 100 бесплатни вртења, соодветно. Играчите мора да внесат и единствен бонус код за да се квалификуваат за промоцијата.

Подолу се шифрите:

  • MONDAYFS20 додека депонирате 20 долари.
  • MONDAYFS50 додека депонирате 50 долари.
  • MONDAYFS100 додека депонирате 100 долари.

Правила и услови за промото за бесплатни вртења во понеделник

Wizebets објаснува сè за тоа што треба и што не треба да се прави на ова бонус за депозит. Прво, играчите можат да го бараат само еднаш секој понеделник откако ќе направат квалификациски депозит. Имајте предвид дека депозитот мора да се направи помеѓу понеделник 00:00 и 23:59 UTC.

Во меѓувреме, мора да го обложите износот на депозитот 1x за да ги добиете бесплатните вртења. Исто така, добивки од ова бонус за мобилни казино имаат услов за обложување 40 пати. На пример, ако освоите 100 долари од бесплатните вртења, мора да обложите 4.000 долари за да ја добиете наградата.

И на крај, играчите од одредени јурисдикции не можат да го тврдат ова возбудливо неделен бонус. Казиното вели дека гејмерите од земји како Тунис, Шведска, Финска и ОАЕ не се подобни за промоција. Но, не грижете се бидејќи CasinoRank секогаш ги бара најдобрите понуди за сите играчи.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Нурнете во развој на игри за Android: Вашата прва Java игра што е објавена
2024-05-22

Нурнете во развој на игри за Android: Вашата прва Java игра што е објавена

Вести