Доверливи бонуси за добредојде во казиното што мора да се бара

Вести

2023-05-10

Benard Maumo

Trustly е една од најдоверливите опции за плаќање на мобилни казино. Овој начин на плаќање преку Интернет им овозможува на играчите на казино да прават депозити директно од нивните банкарски сметки без да споделуваат банкарски детали со казиното. Сепак, некои апликации за казино може да ги ограничат депозитите на Trustly од бонусот за добредојде. Во овој пост, CasinoRank ги наведе најдобрите бонуси за добредојде ако размислувате да го користите Trustly во казиното. 

Доверливи бонуси за добредојде во казиното што мора да се бара

Бонус за депозит за натпревар од 1600 долари на Џекпот Сити

Основана во 2016 година, JackpotCity е водечки мобилни казино управувано од Bayton Ltd. Во ова казино, ќе играте преку 600 игри и ќе уживате во брзи повлекувања за кои се потребни 1-2 дена за обработка. Но, пред да пристапите до сите овие услуги и повеќе, направете депозит користејќи Trustly, а JackpotCity ќе одговара до 1.600 долари.

Во продолжение погледнете како ќе ја добиете ексклузивната понуда за натпревар:

  • Прв депозит: 100% до 400 долари.
  • Втор депозит: 100% до 400 долари.
  • Трет депозит: 100% до 400 долари.
  • Четврт депозит: 100% до 400 долари.

Имајте предвид дека новите играчи имаат до 7 дена побарајте го бонусот за добредојде откако ќе се кредитира на нивните сметки. Сепак, условот за обложување 70x е малку на повисоката страна. Но, секогаш запомнете дека бонусот за добредојде треба да ви помогне да ги тестирате услугите на казиното. 

100 € + 50 вртења на 10Bet Casino

Еве уште еден возбудлив пакет за добредојде ако сакате да се регистрирате за сметка на Trustly казино. Во казиното 10Bet, ќе добиете бонус од 100% до 100 евра плус 50 бесплатни вртења откако ќе направите Trustly бонус. 

Но, пред да го барате овој бонус и сите добивки од него, треба да се исполни условот за обложување од 40 пати. Играчите мора да ги исполнат условите за обложување во рок од 15 дена или да го изгубат бонусот.

Подолу се дадени други основни услови што треба да се забележат:

  • Минималниот квалификуван депозит е 15 €.
  • Депозитите на Skrill и Neteller не се квалификуваат.
  • Бесплатните вртења се играат на слотот Big Bass Splash од Прагматична игра.
  • Минималната исплата на бонус е 100 евра.
  • Вредноста за секое бесплатно вртење е 0,10 €.

Бонус од 200 долари на CookieCasino + 220 бесплатни вртења

На крај, проверете го пакетот за добредојде на Cookie Casino од 200 долари, кој дозволува депозити на Trustly. По правење на вашиот прв депозит, ова мобилно казино ќе ве награди со до $100 плус 120 бесплатни вртења. Ќе ги користите бесплатните вртења на иконскиот слот Book of Dead од Play'n GO. 

Вашиот втор депозит во Cookie Casino ќе привлече 50% до $100 бонус за натпревар плус 120 бесплатни вртења. Ќе ги играте бесплатните вртења на слотот The Magic Cauldron - Enchanted Brew од Pragmatic Play. Сите бонуси мора да се обложуваат 40 пати пред да се повлечат добивките.

Најнови вести

Relax Gaming го крунисува својот најнов џекпот милионер со мегаплати во Unibet
2023-09-03

Relax Gaming го крунисува својот најнов џекпот милионер со мегаплати во Unibet

Вести