Вести

August 29, 2023

Депонирајте средства во понеделник за да го побарате бонусот за повторно вчитување од 50% на 1xSlots

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Дали сè уште мислите дека понеделник е влечење? Не во 1xSlots казиното! Мобилната апликација за казино ги повикува играчите да депонираат средства секој понеделник за да го побараат возбудливиот бонус за повторно вчитување. Но, пред да се упатите во казиното за да ја побарате оваа промоција, прво прочитајте ја оваа кратка рецензија. Оваа статија ќе објасни сè што треба да знаете за наградата, вклучително и времето на депозит и барањата за обложување.

Депонирајте средства во понеделник за да го побарате бонусот за повторно вчитување од 50% на 1xSlots

Како да добиете бонус од 50% во понеделник

Ова неделен бонус е релативно лесно да се разбере. Тоа е промоција на депозит, што значи дека гејмерите мора да направат минимален квалификуван депозит за да го побараат. Забележете дека сите опции за плаќање на 1xSlots казино се квалификува за бонусот освен криптовалутите.

Казиното ги поканува гејмерите да депонираат најмалку 5 евра во понеделник за да ја побараат наградата. Овој депозит мора да се направи од 00:01 до 23:59 часот. Казиното не ја одредува временската зона, така што CasinoRank претпоставува дека можете да го побарате во одреденото време, без оглед на локацијата.

Откако ќе направите успешен депозит, ќе добиете 50% бонус за повторно вчитување до 300 евра, со мобилни казино инстантно кредитирање на сумата на вашата сметка. На пример, ако депонирате 100 евра во понеделник, ќе добиете 50% од износот во пари од бонус што не може да се повлече. Играчите не треба да внесуваат промотивен код.

Условот за обложување и други услови

Условот за обложување на бонус е стапката што го одредува износот што играчите мора да го обложат пред да го побараат бонус за повторно вчитување на казиното. Во 1xSlots казиното, играчите мора да го исполнат условот за обложување 35 пати пред да го исплатат бонусот плус добивките. Значи, ако бонусот е 50 евра, мора да обложите 1750 евра (50 x 35 евра) за да побарате повлекување.

Има уште еден улов. Казиното вели дека само играчите кои направиле облози од најмалку 10 евра во последните 4+ дена во претходната недела имаат право на ова бонус за депозит. Затоа, погрижете се и вие да го исполните овој услов.  

Други услови за бонусот од 50% во понеделник вклучуваат:

  • Играчите мора да го исполнат условот за превртување во рок од 7 дена.
  • Повлекувањето пред депонирање средства доведува до дисквалификација на бонус.
  • Максималниот облог при исполнување на условот за бонус е 5 €.
  • Можеш само користете го бонусот за казино откако претходниот е откупен или истечен.
  • Наградата може да ја добијат само потврдени и завршени профили.
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата
2024-05-30

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата

Вести