Вести

July 4, 2023

Вртете ги ролните на Playson Slots во казиното Haz за да освоите огромна награда

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

Дали сакате да ги играте популарните наслови на Playson како Buffalo Power, Coin Strike, Book of Gold и повеќе? Haz Casino нуди библиотека исполнета со игри со скоро сите наслови на слот од развивачот на игри. И погоди што? Можете да ги играте популарните слотови на Playson за да добиете шанса да освоите дел од наградниот фонд од 2,3 милиони евра. Продолжете да читате за да дознаете повеќе за турнирот Non-Stop Drop.

Вртете ги ролните на Playson Slots во казиното Haz за да освоите огромна награда

Што е нон-стоп пад турнир на Playson?

На крајот на минатиот месец, Playson го објави враќање на промоцијата Non-Stop Drop and Races. Новата промоција сега е поголема и подобра, при што само Non-Stop Drop испорачува вкупен награден фонд од 2,3 милиони евра. Тоа е едногодишен турнир кој трае од 1 јули 2023 година до 30 јуни 2024 година.

Играчите треба само да играат кој било од слотови на Playson да учествуваат на овој возбудлив турнир. Наградата Cash Blast на инвеститорот ги зголемува шансите на играчите да добијат парични награди во кој било момент во референтниот период. Не заборавајте да ги потврдите квалификациите казино игри за турнирот секој месец. 

Како и почетните турнири од развивачот, оваа промоција се одвива во фази со месечен награден фонд од 275.000 евра. На пример, од јули до ноември, има до девет неделни фази со вкупен награден фонд од 43.750 евра. Playson ќе им даде на играчите повеќе од 550 награди во овој период. Затоа, не губете време!

Одредби и услови на Playson без прекин

Како мрежна промоција од Playson, ќе се натпреварувате против играчи од други регулирани мобилни казино апликации за дел од наградите. За да се квалификувате, мора да играте која било избрана игра со минимален облог од 0,20 €. Можете исто така да користите други еквивалентни валути.

Додека ги играте квалификациските игри, секое вртење со вистински пари може да ја активира случајната награда Cash Blast. Запомнете дека можете да освоите повеќе Cash Blast награди за време на промотивниот период.

Подолу се дадени други важни услови што треба да се земат предвид пред да се приклучите на овој турнир:

  • Турнирот е достапен само за игри со вистински пари.
  • Среќните играчи ќе ја добијат паричната награда веднаш штом ќе ја активираат Cash Blast наградата.
  • Границите на облозите и наградните фондови на овој турнир се во евра или еквивалентно.
  • Хаз казино нуди стапки на конверзија на валута 72 часа пред да започне промоцијата.

Исто така, од витално значење е да се забележи дека сите добивки од промоцијата не подлежат на никакви барања за обложување. Со други зборови, парите се ваши за чување!

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Еволуцијата на кодовите за игри: од лозинки до промотивни поволности
2024-04-16

Еволуцијата на кодовите за игри: од лозинки до промотивни поволности

Вести