Вести

June 27, 2023

Вашиот викенд започнува рано на ЕУ слот со петочен бонус за депозит

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherAmara NwosuResearcher

EU Slot е реномирана мобилна апликација за казино во сопственост и управувана од N1 Interactive. Ова казино со седиште во Малта е познато по својата интуитивна мобилна апликација со широк спектар на игри, опции за плаќање и бонуси. На EU Slot, новите гејмери ​​добиваат дарежлив пакет бонус за натпревар од 1.000 евра, по што можат да го продолжат своето патешествие со настани со бонусот за повторно вчитување во петок од 300 евра. Значи, ако овој бонус звучи како нешто што ве интересира, прочитајте до крај.

Вашиот викенд започнува рано на ЕУ слот со петочен бонус за депозит

Кој е петочниот бонус за депозит во ЕУ слот?

ЕУ слот казино ги поканува сите свои регистрирани членови да депонираат вистински пари секој петок и да бараат бонус за депозит од 55% до 300 евра. Секој има право на промоција се додека има сметка во регулирана апликација за мобилни казино.

Следете ги овие чекори за да го побарате бонусот:

  1. Пријавете се во EU Slots во петок.
  2. Одете во благајната на казиното и изберете начин на плаќање.
  3. Внесете го бонус кодот EUFRIDAY во даденото поле.
  4. Депонирајте најмалку 40 евра, а EU Slot ќе одговара за 55%. 

MobileCasinoRank разбира дека некои од вас можеби сè уште се нови натпревар бонуси депозит. Едноставно кажано, ова е процент од вашиот петочен депозит што ќе го добиете во бонус што не може да се повлече. Тоа е 55% од вашиот бонус, меѓу највисоките проценти за совпаѓање што можете да ги најдете. Запомнете дека максималниот бонус е 300 евра без оглед на износот на депозитот.

Барањата за обложување и други услови за бонус

Условот за обложување е суштински дел од бонуси за мобилни казино, бидејќи одредува колку ќе треба да потрошите пред да ги искеширате добивките. Имате мали шанси да добиете исплата од бонус за казино со ненормално високи барања за обложување.

За среќа, ова казино за слот на ЕУ неделен бонус има прилично пријателски услов за обложување 40x. Значи, ако казиното ве награди со бонус од 100 евра, мора да обложите 4.000 евра пред да го искеширате бонусот за депозит плус добивките натрупани од бонусот за бесплатни вртења.

Еве ги дополнителните услови прикачени на овој бонус за повторно вчитување:

  • Може да го барате бонусот откако ќе направите барем еден депозит во петок од 00:00 до 23:59 часот.
  • Максималниот облог што можете да го играте користејќи го петочниот бонус е 5 евра.
  • Играчите ќе добијат 20 бесплатни вртења во рок од три дена по собирањето на бонусот од натпреварот.

И тоа е сè што мора да знаете за петочниот бонус за депозит од 300 евра на EU Slot. Но, еве неколку едноставни совети; не барајте бонус со надеж дека ќе добиете вистинска исплата на пари. Наместо тоа, искористете го бонусот за да уживате во вашиот омилени казино игри Забавувај се.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата
2024-05-30

Иднината на игрите: Како VR, Blockchain и AI ја обликуваат индустријата

Вести