Најдобри понуди за казино во 2022 година: бесплатни вртења, враќање на готовина и повеќе

Бонуси

2022-02-13

Katrin Becker

Еден од најголемите начини да ја започнете 2022 година со голема брзина е да ги искористите предностите на понудата за казино - и на заедницата на онлајн казино не и недостасуваат неверојатни поволни цени и за новите и за искусни обложувачи.

Најдобри понуди за казино во 2022 година: бесплатни вртења, враќање на готовина и повеќе

Без разлика дали барате се приклучат на мобилен казино за прв пат или сте ветеран играч на онлајн слотови, секогаш е вредно да купувате наоколу за најдобра промоција или понуда. На крајот на краиштата, сите онлајн казина се борат за вашето внимание, па затоа е во ваш најдобар интерес да го искористите максимумот од тоа.

Без разлика дали барате бесплатни вртења, соодветни депозити, готовина, па дури и купони, убавината на овие зделки е што има по нешто за секого. Како резултат на тоа, прочешлавме неколку онлајн казина за да ги идентификуваме најголемите казино промоции во 2022 година, кои вреди да се завршат токму сега.

Најдобрата понуда за депозит - Џекпот Село

100% до 500 фунти

Соодветен бонус за депозит е едноставно кога казиното вети дека ќе ви даде готовина во истиот износ како и вашиот прв депозит. Во оваа ситуација, Jackpot Village ќе го удвои вашиот прв депозит, до 500 фунти.

Се разбира, ова не се бесплатни пари во најчиста смисла. Мора да го обложите за да ги претворите средствата во готовина што може да се повлече.

Како и да е, да имате голем биланс за да го започнете вашето искуство во казиното е прекрасна можност да истражувате со различни слотови игри - а Jackpot Village има повеќе од неверојатни 1200 за избор.

Најдобар бонус за бесплатни вртења - Казино богови

300 бесплатни вртења

Бесплатните вртења често се нудат како поттик за депозит кога првично ќе се приклучите на казино, а во случајот на Casino Gods, тие доаѓаат во форма на 30x бесплатни вртења распоредени во текот на 10 дена. Ова е одличен пристап за да ги користите вашите вртења во скалеста шема и полека да собирате награди.

Има некои ограничувања, како со секој бонус во казиното. На пример, добивките од бесплатните вртења мора да се обложуваат x40 пред да бидат повлечени.

Сепак, во однос на достапноста, неколку казино сајтови обезбедуваат поголем бонус за бесплатни вртења од Casino Gods. Понатаму, тие имаат над 1500 игри и инстант процес на повлекување.

Најдобра понуда за враќање на готовина - казино за трка

10% Cashback

Cashback се очекува да биде најпопуларниот бонус за онлајн казино во 2022 година. Cashback не е честа понуда, но постепено станува популарен мотиватор за придружување.

Понудата за враќање на готовина на Race Casino е јасна: секој ден може да добивате 10% назад за какви било загуби што ќе ги направите. Тоа имплицира дека дури и ако изгубите спортски облог или игра во казино, сепак може да добиете пари.

Повратот на готовина е достапен само ако вашата сметка е под 10 фунти, па затоа служи како безбедносна мрежа. Понатаму, според Race Casino, „Cashback може да се активира во рок од 24 часа, но тоа не е потребно; исто така можете да акумулирате готовина во многу денови, недели или месеци“

Најдобри гратис - Спин Хил

Ваучери на Амазон

Новото поттикнување на ваучери на Амазон за пријавување е можеби дури и невообичаено од понудите за враќање на готовина во казината. Додека некои казина може да обезбедат купони во 2021 година, тие може да станат стандард до 2022 година.

Ова е затоа што повеќето нови играчи се поудобни со Амазон отколку техничката сложеност на бесплатните вртења, соодветните депозити и барањата за обложување.

Спин Хил отиде во градот на купони на Амазон, нудејќи им до 10 фунти во вредност за новите играчи.

Најнови вести

Депозит по телефон наспроти казина со кредитни картички
2022-09-21

Депозит по телефон наспроти казина со кредитни картички

Новости